Pokud chcete poradit s výběrem či jste si vybrali a již víte o co máte zájem – využijte kontaktů uvedených na těchto stránkách či prostřednictvím kontaktního formuláře

Z dosavadních zkušeností je z hlediska rychlosti rezervace lepší využít email či kontaktní formulář. Při poptávce dovolené nás zajímá zejména datum pobytu (od kdy – do kdy), počet osob, název ubytování či typ ubytování, typ pokoje či apartmánu. Zcela ideální informací pro nás je představa o ceně – cenově výhodné nabídky hledá asi každý, nároky máme ale každý jiné.

Po zadání požadavků emailem či telefonicky – Vám (většinou) obratem sdělíme dostupnost požadovaného ubytování a vytvoříme nezávaznou rezervaci do určitého data.  Pokud se rozhodnete proměnit nezávaznou rezervaci v potvrzenou objednávku, je třeba:

1.Vyplnit formulář cestovní smlouvy (standardní smlouva – výčet objednaných služeb, jména cestujících) – tuto cestovní smlouvu nám doručit podepsanou v termínu rezervace (stačí fax, její scan emailem). (smlouvu zasíláme mailem předvyplněnou, či prázdná ke stažení zde)

2. Zaplatit zálohu pro potvrzení (standardně 50%, doplatek měsíc před odjezdem). Pokud zbývá do odjezdu méně jak měsíc, je nutno zaplatit celou částku najednou

3.Po proběhnutí platby Vám přijde potvrzení a případné další instrukce. Ve finále dostanete od nás pokyny na cestu, zejména VOUCHER na ubytování s kterým se prokážete na recepci Vašeho ubytování.

4. Poté už jen…. užít si dovolenou!

POJIŠTĚNÍ NA CESTY

Ceny zájezdů nezahrnují cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh a storna zájezdu. Souběžně s podpisem smlouvy doporučujeme uzavřít komplexní Cestovní pojištění GENERALI (22,- Kč/osoba/den), případně se připojistit proti stornu (30,-Kč/osoba/den)

 

1) maximální limit pojistného plnění pro fakultativní připojištění zrušení cesty(storno) lze navýšit za 

paušální příplatek k celkovému pojistnému podle tohoto klíče:

  • zvýšení limitu na 15 000 Kč       +75 Kč
  • zvýšení limitu na 20 000 Kč       +150 Kč

2) pro osoby starší 70 let se pojistné zvyšuje o 200%, tzn. trojnásobek pojistného

Pro pojištění je třeba vyplnit nad rámec cestovní smlouvy tento formulář pojištění-podminky.jpg (463,6 kB)